Za nami kolejna intensywna tydzień pełen gry, zaangażowania i ogromnych emocji na boiskach🔥 Nasi zawodnicy i zawodniczki dali z siebie wszystko, pokazując charakter, radość z gry i coraz lepszą współpracę zespołową 👏
Jednak w tym tygodniu nie tylko zawodnicy trenowali – dołączyli również nasi trenerzy do treningu, ale umysłowego. W piątek wzięli udział w spotkaniu z trenerem edukatorem PZPN 💪 dobra dawka wiedzy i nowe pomysły się narodziły…
• Skrzaty młodsze grupa trenera Grzegorza grało w weekend ligę MT w Milejowie. Rozegrali najlepszy występ jak do tej pory, tj. dwa mecze wygrane i jedne remis 💪 brawo chłopcy! Grało z:
• Żaki młodsze grupa żółta trenera Wojtka rywalizowały z GAP Niedrzwica Duża na SP5. Spotkanie obfitowało w wiele ciekawych akcji z obu stron, a zaangażowanie naszych zawodników jak zawsze stało na najwyższym poziomie 💪⚽
• Orliki starsze grupa żółta trenera Wojtka w środę rozegrali zaległą kolejkę z Górnik Łęczna – pełna kontrola meczu i nasza wygrana!
W wkeekend natomiast grupa zmierzyła się na Orliku Judyma z BKS Lublin. Mecz był bardzo wyrównany i stał na wysokim poziomie sportowym. Tym razem przeciwnik okazał się skuteczniejszy, ale nasi zawodnicy pokazali kawał dobrej piłki 👏
• Orliki młodsze trenera Maćka rozgrywały ligę na Sygnale, mierząc się z drużynami Sygnał Lublin, Sławin oraz MOSiR Lubartów. Kolejne cenne minuty na boisku i mnóstwo doświadczenia dla naszych młodych zawodników ⚽
• Żaki starsze grupa czerwona trenera Adriana była gospodarzem ligowych zmagań, natomiast grupa żółta rywalizowała na obiektach Akademia Piłkarska Bronowice Lublin z drużynami Vrotcovia Lublin, Bronowic oraz Akademia Futbolu Lublin. Dużo grania, dobrej energii i kolejnych piłkarskich doświadczeń 👏
• Grupa Orliczek trenerki Ani sobotni dzień rozpoczęła deszczową V kolejką Wojewódzkiej Ligi Orliczek 🌧️, w której nasze zawodniczki zmierzyły się z GKS Unia Białopole. Mimo trudnych warunków nie zabrakło świetnej gry, uśmiechów i efektownych „ślizgów” 🤣 Dziewczyny rozegrały bardzo dobre spotkanie, coraz lepiej rozumiejąc grę zespołową i wykorzystując ją na boisku 👏🔥
Po 60 minutach gry wszystkie były przemoknięte, ubrudzone, ale przede wszystkim bardzo szczęśliwe 😄
Wieczorem druga część grupy Orliczek rozegrała sparing z Akademia Piłkarska Avii Świdnik. Tym razem pogoda była łaskawsza. Nasze zawodniczki próbowały swoich sił na różnych pozycjach, szukały nowych rozwiązań pod bramką, a wiele z nich miało okazję wcielić się również w rolę bramkarki 🥅
Dziękujemy wszystkim drużynom za wspólną grę i sportową atmosferę.🤝⚽
Dziękujemy Wam rodzice za wsparcie 💪
A naszym partnerom technicznym za zaufanie i wsparcie nas w marzeniach:
📢 O naszych Skrzatach i Młodzikach napiszemy już jutro… bądźcie czujni 😎 działo się 😁

Skomentuj