Obie grupy grały mecze ligowe w sobotę – i obie pokazały klasę na murawie
W niedzielę grupa żółta wzięła udział w turnieju organizowanym w Puławach. Na 13 drużyn zajęliśmy 6 miejsce. Było dużo pięknych akcji, determinacja ogromna do wygranej, niestety zabrakło troszeczkę aby sięgnąć podium… następnym razem wrócimy ze zdwojoną siłą 
Dziewczyny z meczu na mecz robią ogromne postępy
Mimo początkowego stresu pokazały charakter i wolę walki 
Takie spotkania pokazują, ile pracy wkładacie w każdy trening
Brawo dziewczyny i powodzenia w ostatniej kolejce 

Wspierają nas w naszych grach:














