Dzisiaj święto tych, dla których piłka nożna to coś więcej niż sport – to przyjaźnie, marzenia, emocje i ogromna radość.
Wszystkim Dzieciom życzymy odwagi do spełniania marzeń, wielu powodów do uśmiechu i samych pięknych chwil – nie tylko na boisku.
Bawcie się, rozwijajcie swoje pasje i nigdy nie przestawajcie wierzyć w siebie!
Życzy cały KS Północ Lublin 
