Podczas gdy wiele drużyn korzystało z długiego weekendu na odpoczynek, nasi zawodnicy i zawodniczki wybrali boisko, aby rozwijać swoje umiejętności i reprezentować barwy KS Północ na turnieju Torneo Cup w Łuszczowie. 

Nasze Skrzaty pod okiem trenera Marka wystąpiły w turnieju dwoma zespołami. Jedna z drużyn zakończyła rywalizację na 9. miejscu, natomiast druga rozegrała znakomitą fazę grupową, wygrywając 4 z 5 spotkań i awansując do Ligi Mistrzów. Tam przyszło mierzyć się z bardzo wymagającymi rywalami, a ostatecznie nasi zawodnicy zajęli świetne 4. miejsce. 

W niedzielny poranek do gry przystąpiły również nasze Żaczki z trenerką Ania na czele. Czekało na nie aż 100 minut gry, mnóstwo emocji i piłkarskiej radości. Dziewczyny mimo młodego wieku wykazały się dużą dojrzałością boiskową, prezentując odważne dryblingi, strzały, ale także coraz lepszą grę zespołową i współpracę na boisku. 


Cały turniej odbywał się w bardzo trudnych warunkach pogodowych. W ogromnym upale nasi zawodnicy dawali z siebie wszystko, a w przerwach regenerowali siły, integrując się i szukając ochłody pod parasolami oraz przy butelkach wody. 


Dziękujemy Rodzicom za obecność, wsparcie i fantastyczny doping. Jesteśmy dumni z postawy wszystkich naszych zawodników i zawodniczek, którzy pokazali charakter, zaangażowanie i miłość do piłki nożnej. 

Dziękujemy naszym partnerom, że możemy na Was liczyć 






