W niedzielę nasza drużyna Młodzika Młodszego 2014 rozegrała kolejny mecz ligowy z Lublinianką. Od pierwszego gwizdka spotkanie toczyło się w bardzo wysokim tempie, a akcje raz po raz przenosiły się spod jednej bramki pod drugą.
Niestety jako pierwsi straciliśmy gola, jednak nasz zespół nie zwiesił głów i konsekwentnie realizował swoje założenia. W kolejnej części meczu odrobiliśmy straty, doprowadzając do remisu, a po kilku minutach wyszliśmy nawet na prowadzenie. Niestety nie udało się utrzymać korzystnego wyniku do końca i rywale doprowadzili do remisu 2:2.
👏 Bardzo dobry występ całej drużyny! Zawodnicy stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych i pokazali dużą determinację. Nad skutecznością będziemy dalej pracować, ale postawa zespołu zasługuje na duże brawa.
⚽ Bramki dla naszej drużyny:
W. Malicki
O. Cękalski
Brawo drużyna! 💪

Skomentuj