W niedzielę nasza drużyna Młodzika Młodszego 2014 rozegrała kolejny mecz ligowy z Lublinianką. Od pierwszego gwizdka spotkanie toczyło się w bardzo wysokim tempie, a akcje raz po raz przenosiły się spod jednej bramki pod drugą.
Niestety jako pierwsi straciliśmy gola, jednak nasz zespół nie zwiesił głów i konsekwentnie realizował swoje założenia. W kolejnej części meczu odrobiliśmy straty, doprowadzając do remisu, a po kilku minutach wyszliśmy nawet na prowadzenie. Niestety nie udało się utrzymać korzystnego wyniku do końca i rywale doprowadzili do remisu 2:2.
W. Malicki
O. Cękalski
Brawo drużyna! 
Dzięki, że gracie z nami






