⚽️ Liga Młodzika Młodszego ⚽️
w weekend jako gospodarze rozegraliśmy mecz ligowy z AP DYS. Po ambitnej walce i dużym zaangażowaniu naszych zawodników spotkanie zakończyło się wynikiem 2:7.
Bramki dla naszej drużyny zdobyli:
⚽ Wojtek Malicki
⚽ Bartek Kępa
Dziękujemy zawodnikom za walkę do końca, a kibicom za wsparcie z trybun. Pracujemy dalej i wyciągamy wnioski przed kolejnymi spotkaniami! 💪

Skomentuj