SP14 w Lublinie, w której reprezentacji wystąpiło aż 5 naszych najmłodszych adeptek futbolu, zajęło 2 miejsce na Finałach Wojewódzkich Pucharu Tymbarku w kategorii U-8 Dziewcząt 


Dziewczyny zagrały niesamowicie przechodząc jak burza od fazy grupowej aż do finału
Była radość, wielkie emocje i łzy, a na koniec duma 
MVP turnieju została Michalina Myć
która była podporą dla całej drużyny, strzeliła aż 22 bramki oraz obroniła 2 rzuty karne 

Julia Onyszko oraz Michalina Pawełczak zostały wyróżnione zielonymi kartkami za zachowanie Fair Play w trakcie turnieju
Niesamowite dziewczyny 
Oczywiście, jak na nasze zawodniczki przystało, nieomieszkały ominąć wieczornego treningu i z wielkimi uśmiechami przybyły z pucharem w rękach 
Wielkie brawa należą się każdej z Was! Walczyłyście ramię w ramię, pomagając sobie w trudnych chwilach oraz ciesząc się z każdej małej rzeczy 
Cudownie jest patrzeć jak uczycie się i rozwijacie z dnia na dzień, z treningu na treningu, z meczu na mecz. Nie zatrzymujcie się! 
Dziewczyny jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy! 






