🥈 Srebrne medalistki Wojewódzkiego Finału Pucharu Tymbarku 💚🏆⚽
SP14 w Lublinie, w której reprezentacji wystąpiło aż 5 naszych najmłodszych adeptek futbolu, zajęło 2 miejsce na Finałach Wojewódzkich Pucharu Tymbarku w kategorii U-8 Dziewcząt 🏆🥈⚽
Dziewczyny zagrały niesamowicie przechodząc jak burza od fazy grupowej aż do finału 👏 Była radość, wielkie emocje i łzy, a na koniec duma 🥹
MVP turnieju została Michalina Myć 🏅 która była podporą dla całej drużyny, strzeliła aż 22 bramki oraz obroniła 2 rzuty karne 💪🔥
Julia Onyszko oraz Michalina Pawełczak zostały wyróżnione zielonymi kartkami za zachowanie Fair Play w trakcie turnieju 💚 Niesamowite dziewczyny 👏
Oczywiście, jak na nasze zawodniczki przystało, nieomieszkały ominąć wieczornego treningu i z wielkimi uśmiechami przybyły z pucharem w rękach 🏆
Wielkie brawa należą się każdej z Was! Walczyłyście ramię w ramię, pomagając sobie w trudnych chwilach oraz ciesząc się z każdej małej rzeczy 🤗
Cudownie jest patrzeć jak uczycie się i rozwijacie z dnia na dzień, z treningu na treningu, z meczu na mecz. Nie zatrzymujcie się! 💪
Dziewczyny jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy! 👏

Skomentuj